Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 25, 2021

У місті Дніпрі протестували лежачи

Автор:

|

Серпень 08, 2017

|

Рубрика:

У місті Дніпрі протестували лежачи

Така оригінальна акція відбулася 8 серпня , повідомляє «Радіо Свобода». Місцеві велосипедисти влаштували «лежачий протест», щоб привернути увагу громадськості до проблеми загибелі роверистів на дорогах. Збираючись на акцію, її учасники тримали плакати з написами «Досить нас вбивати!», «Зелене світло життю!», «Я хочу жити!». А потім, одномоментно лягли на асфальт біля своїх велосипедів, символічно зображуючи тіла збитих на дорозі велосипедистів. Один із організаторів навіть накрився плівкою.

За перші 7 місяців 2017 року в Дніпропетровській області зафіксовано 58 наїздів на велосипедистів. Більший показник лише у Львівській області. За словами координатора акції Олексія Брусніцина, велосипедисти також намагаються привернути увагу влади та громадськості до проблеми покращення велоінфраструктури в місті. Водночас учасники акції зазначали, що розуміють і власну відповідальність за безпеку руху на дорогах. Зокрема, за їхніми словами, велосипедисти, які не знають правил дорожнього руху, – у групі ризику.

Зараз у Києві та інших містах України почали з’являтись велошколи та спеціальні веломістечка, де набувають навичок кермування.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply