Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

У Мінську зберуться ще раз до Нового року

Автор:

|

Грудень 07, 2016

|

Рубрика:

У Мінську зберуться ще раз до Нового року

1207___09-3

Наступне засідання Тристоронньої контактної групи в столиці Білорусі планують провести 21 грудня. Так відповів на запитання журналістів спецпредставник ОБСЄ з врегулювання ситуації на Сході України Мартін Сайдік, повідомляє «Белта».

Сьогодні, 7 грудня, у Мінську відбулася чергова зустріч представників Тристоронньої контактної групи. Зокрема, йшлося про необхідність відновити функціонування контрольного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) «Золоте». Про це повідомляє прес-секретар українського представника Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй facebook-сторінці: «Гостро стоїть питання відкриття КПВВ в Золотому. Представники ОРДЛО (окремих районів Донецької і Луганської областей – ред.), як і раніше, не дають чітких пояснень про причини блокування відкриття КПВВ. Україна в черговий раз на всіх рівнях підтвердила свою повну готовність до відновлення роботи цього пункту пропуску до 10 грудня 2016 року».

Окрім цього, сторони обговорювали й проблему відновлення водопостачання на окуповані території. Підгрупі з економічних питань доручено у максимально стислі терміни організувати підписання протоколу, який би дозволив розблокувати роботу Попаснянського водоканалу на території Луганської області.

І найголовніше – прес-секретар також зазначає, що підгрупа з гуманітарних питань зробить все необхідне, аби звільнити якнайбільше полонених українців до кінця цього року.

На світлині: Леонід Кучма і Мартін Сайдік.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply