Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

У Львові зірвано засідання обласної ради

Автор:

|

Травень 30, 2017

|

Рубрика:

У Львові зірвано засідання обласної ради

У першій половині дня 30 травня від її стінами відбувалася акція протесту з вимогою до депутатів підтримати маніфест, ухвалений націоналістичними силами в Києві. Чисельність присутніх становила понад сотню осіб з прапорами «Свободи» і «Правого сектора» Депутатам дали час до 13.30.

А згодом відбувся штурм. Протестувальники увірвалися у сесійну залу. Молодики з символікою ВО «Свобода» та «Правого сектора», у футболках “Національного корпусу” розпилили в невідомий газ, повідомляє агенція Гал-інфо. У засіданні ради оголошено перерву. Поміж протестувальників багато підлітків. Вони вдягнуті у футболки з написами «Національна дружина» і називають себе представниками націоналістичних організацій. Привертає увагу надмірне, як на Львів, число російськомовних.

Мета акції чітко не оголошена. Невідомою також залишається роль у її здійсненні керівництва місцевих осередків націоналістичних партій. Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк назвав події в раді провокацією і повідомив, що, ймовірно, сесія не продовжить роботу, оскільки більшість депутатів відсутні.

А за повідомленням інформаційної агенції ZIK, ініціатори інциденту не планують покидати приміщення: «Тим часом представники радикальних політичних сил, які захопили раду, розбрелися коридорами та у холі сесійної зали, дехто навіть спить на диванах. Вони розтягли продукти з буфету, п’ють воду, перекушують, від будь-яких коментарів відмовляються».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply