Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У Львові горіла знаменита спортивна споруда

Автор:

|

Червень 10, 2018

|

Рубрика:

У Львові горіла знаменита спортивна споруда

Державна служба з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) повідомила, що у неділю, 10 червня, ліквідовано пожежу на стрілецькому комплексі Міністерства оборони. Вночі спалахнула 3-поверхова адміністративна будівля загальною площею 4 400 квадратних метрів, де розташовано також стрілецький тир.

Покрівля горіла по усій площі приміщення. Відтак до гасіння пожежі залучили 127 рятувальників та  21 одиницю спецтехніки. Зазначається, що поспішили на допомогу й курсанти розташовано за кілка сотень метрів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де готують офіцерів для ДСНС.

Із приміщення тиру вогнеборцям вдалося винести патрони та стрілецьку зброю. 120 мешканців сусіднього гуртожитку про всяк випадок евакуювали. Причина виникнення пожежі наразі встановлється. На щастя, ніхто не постраждав.

У цьому стрілецькому комплексі відбулося немало престижних змагань міжнародного рівня. Його спорудили спеціально до московської Олімпіади 1980 року. На той час він відповідав світовому рівню. Ініціатори новобудови сподівалися, що олімпійські змагання стрільців відбудуться у Львові. Але Москва тоді «поділилася» Іграми лише з Києвом (груповий турнір  з футболу) та Талліном (вітрильний спорт).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply