Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У Лондоні заборонять рекламу фастфуду

Автор:

|

Листопад 27, 2018

|

Рубрика:

У Лондоні заборонять рекламу фастфуду

Правда, не повсюдно, а лише у громадському транспорті. Інтернет-видання ВВС пише у вівторок, 27  листопада, що постери з їжею і напоями, що містять надмір жиру, солі та цукру, зникнуть з метро, ​​наземних електричок, трамваїв, автобусів і зупинок. Мер Лондона Садік Хан заявив, що прагне таким чином вирішити проблему дитячого ожиріння, яку назвав «бомбою сповільненої дії».

Нововведення набуде чинності з 25 лютого 2019 року. Крім названих вище об’єктів, рекламу фастфуду заборонять також на дорогах, керованих міської компанією Transport for London, включаючи дорожні розв’язки, у таксі й орендованих автомобілях з водієм, у річковому громадському транспорті, на підйомнику Emirates Air Line і автовокзалі Victoria.

Цей план мерії підтримують експерти з проблем дитячого здоров’я. Однак Асоціація рекламних агенцій заявила, що внаслідок заборони можуть постраждати пасажири. Очільник організації Стівен Вудфорд сказав, що у Великій Британії вже найсуворіші правила в світі щодо реклами жирної, солодкої і солоної їжі, а водночас Transport for London втратить доходи від реклами і це потенційно може підвищити ціну квитків, яку потрібно платити пасажирам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply