Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

У Лондоні вже знають як здійснити «Brexit»

Автор:

|

Липень 12, 2018

|

Рубрика:

У Лондоні вже знають як здійснити «Brexit»

Інтернет-видання ВВС у четвер, 12 липня, повідомляє, що уряд Великої Британії оприлюднив остаточний варіант плану виходу з Європейського Союзу (ЄС). У так званій «білій книзі» пояснюється, що кабінет Терези Мей прагне, з одного боку, зберегти тісні торговельні відносини з країнами ЄС, а з іншого – мати можливість укладати нові торгові договори з іншими країнами.

Міністр з процесу «Brexit», який зайняв цю посаду лише минулого понеділка, заявив, що оприлюднені плани відповідають результатам референдуму 2016 року, коли 51,9% його учасників висловилися за вихід Великої Британії з ЄС.

Великобританія повинна вийти зі складу спільноти 29 березня 2019 року, після чого може настати так званий перехідний період, який, ймовірно, триватиме до 31 грудня 2020 року. Як Лондон, так і Брюссель сподіваються завершити переговори про майбутні відносини до жовтня, так як будь-яка угода повинна бути схвалена британським парламентом, парламентами 27 країн-членів ЄС, а також парламентами Валлонії та Фландрії.

«Біла книга» складається з низки пропозицій, які, як сподівається британський уряд, ляжуть в основу майбутніх відносин між Великою Британією та Європейським Союзом.

У керівництві ЄС привітали публікацію британських пропозицій і заявили, що дадуть відповідь на них після ретельного вивчення.

Світлина РА: засідання уряду Великої Британії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply