Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 27, 2021

У Лондоні відкривається візовий центр України

Автор:

|

Червень 10, 2019

|

Рубрика:

У Лондоні відкривається візовий центр України

У столиці Великої Британії відкривається візовий центр України. Про це повідомляє посольство України в Сполученому Королівстві на сторінці в Twitter, повідомляє Укрінформ.

“14 червня 2019 р. розпочинає роботу візовий центр України в м. Лондон, функціонування якого забезпечуватиметься компанією VF Worldwide Holding Ltd”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд Посольства України у Великій Британії клопотання про оформлення віз для в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, що проживають у Сполученому Королівстві. Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо). Водночас візовим центром забезпечуватиметься лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, зазначається в повідомленні.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply