Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У Лондоні буде пам’ятник принцесі Діані

Автор:

|

Січень 29, 2017

|

Рубрика:

У Лондоні буде пам’ятник принцесі Діані

Як повідомляє 29 січня сайт «ВВС», британські принци Вільям і Гаррі вирішили вшанувати пам’ять своєї матері, яка загинула майже 20 років тому, встановивши її статую у повний зріст. Зробити це планують на відкритій для вільного відвідування частині території Кенсінгтонського палацу. Адже його офіційною господинею Діана, принцеса Уельська, була від моменту шлюбу в 1981 році й до своєї загибелі в 1997 році.

«Прийшов час визнати її позитивний вплив. Наша мати торкнулися стількох душ… Ми сподіваємося, що статуя допоможе всім відвідувачам Кенсінгтонського палацу замислитися над її життям і наслідцям», – сказано у заяві синів Діани.

Наразі із скульптором ще не визначилися, його вибере комітет з шести осіб, до числа яких входить і сестра покійної Сара. Проте ініціатори мають намір замовити статую вже найближчим часом. Королева Єлизавета II підтримує бажання онуків.

Минулого літа принц Гаррі висловив жаль, що протягом багатьох років не розповідав, який вплив на нього справила раптова смерть матері. Йому тоді було 12 років, а Вільяму – 15. Діана Спенсер вийшла заміж за спадкоємця британського престолу принца Чарльза у 1981 році, однак шлюб виявився хитким і у 1996 році подружжя остаточно розійшлося. Діана загинула наступного літа у віці 36 років. Автомобіль, в якому вона їхала, на величезній швидкості врізався в опору моста.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply