Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

У ЛНР відкрився пункт з прийому документів на російське громадянство

Автор:

|

Травень 06, 2019

|

Рубрика:

У ЛНР відкрився пункт з прийому документів на російське громадянство

У Луганську з понеділка запрацював пункт прийому документів для отримання російських паспортів, повідомив заступник голови МВС самопроголошеної ЛНР Михайло Параскеєв.

“З сьогоднішнього дня, 6 травня, в центральному апараті управління міграційної служби міністерства внутрішніх справ Луганської народної республіки відкрився пункт з прийому документів громадян, які бажають отримати російське громадянство”, – сказав він.

Фахівці міграційної служби також ведуть консультації для громадян, які не мають необхідних для отримання російського паспорта документів. На такі консультації за станом на 9 годину ранку понеділка записалися близько 400 осіб, до цього ж часу документи на отримання російських паспортів прийняті у 10 заявників. Документи будуть відправляти в Росію, де рішення щодо долі заявників буде прийматися протягом 90 днів.

24 квітня Путін підписав указ про спрощене отримання російського громадянства для осіб, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply