Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

У Китаї затримано другого поспіль канадійця

Автор:

|

Грудень 13, 2018

|

Рубрика:

У Китаї затримано другого поспіль канадійця

Це бізнесмен Майкл Спавор, повідомляє у четвер, 13  грудня, корпорація ВВС. Водночас наголошує, що після затримання в Канаді фінансового директора корпорації «Хуавей» Мен Ваньчжоу китайська влада заарештувала вже другого канадійця.

У Китаї офіційно підтверджено, що проти нього порушено кримінальну справу за діяльність, яка загрожує національній безпеці КНР. Раніше за таким самим звинуваченням затримали колишнього канадського дипломата Майкла Коврига.

За інформацією ВВС, Майкл Спавор працював у компанії неподалік від кордону між КНР і Північною Кореєю. Фірма мала зв’язки у Пхеньяні. Журналісти розшукали датовану 2013 роком фотографію, на якій Майкл Спавор розмовляє з лідером КНДР Кім Чен Ином.

Міністерство закордонних справ Канади оголосило, що намагається встановити зв’язок зі зниклими громадянами країни.

Нагадаємо, що 1 грудня в аеропорту Ванкувера за запитом США була затримана фінансовий директор китайської компанії «Хуавей» Мен Ваньчжоу. Американська влада підозрює її у створенні схем для обходу санкцій проти Ірану. У вівторок її відпустили під заставу в $7,5 мільйона доларів, але їй досі загрожує екстрадиція в США.

Світлина: фіндиректор компанії «Хуавей» Мен Ваньчжоу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply