Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

У Києві викрито злочинну схему привласнення коштів

Автор:

|

Липень 15, 2017

|

Рубрика:

У Києві викрито злочинну схему привласнення коштів

Про успішну операцію правоохоронців повідомив 15 липня з посиланням на прес-службу Нацполіції сайт «Еспресо». Пильні слідчі звернули увагу, що упродовж останніх трьох років певна група компаній незбагненним чином перемагала у конкурсних торгах, що стосувалися постачання продукції на державне підприємство «Київський електровагоноремонтний завод».

Зрозуміло, що це викликало справедливу підозру. Так і потяглася ниточка. І привела до переконливих фактів привласнення посадовцями цього підприємства 113 мільйонів гривень (понад $ 4,3 млн). Усі ці кошти були «відмиті» лише за три роки. Настільки зухвалою була схема розкрадання. І тому перемагали у конкурсах одні й ті ж самі компанії. Вони бралися  забезпечувати завод запасними частинами, необхідними для ремонту вагонів. От тільки вартість продукції, що постачалася, була штучно завищена на 40-80%. Окрім того, надходила вона з Росії, що теж є важливим нюансом. А легалізовували кошти через безтоварні операції із фіктивними фірмами.

Працівники київської поліції спільно з слідчими Генеральної прокуратури провели у цій справі 23 обшуки. Вилучено значні суми готівки, печатки, російські паспорти, зброю, документацію і навіть георгіївські стрічки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply