Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

У Києві вшановано пам’ять Героїв Крут

Автор:

|

Січень 29, 2018

|

Рубрика:

У Києві вшановано пам’ять Героїв Крут

29 січня, у 100-у річницю історичного бою під Крутами, Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко поклали квіти до пам’ятного хреста на Аскольдовій могилі у столиці України. Також покладено квіти до могили загиблих українських патріотів, вихованців Університету Святого Володимира, учасників бою під Крутами Володимира Шульгина (1894 – 1918) та Володимира Наумовича (1894 – 1918), яких поховано на території Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника у Києвi.

Цього дня відбувся також ще один урочистий захід. Місцем його проведення став Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації. З нагоди 100-ї річниці подвигу юних героїв, а також з метою вшанування їх пам’яті та військово-патріотичного виховання нинішнього покоління захисників України, Президент Петро Порошенко присвоїв цьому навчальному закладу почесне найменування Героїв Крут. Указ про це Глава держави підписав під час відвідування інституту у присутності всього особового складу.

Нагадаємо, що 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути (нині – Чернігівська область) відбувся бій між російсько-більшовицькими окупантами та добровольцями-студентами, які стали на захист молодої Української Народної Республіки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply