Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

У Києві відбувся військовий парад

Автор:

|

Серпень 24, 2016

|

Рубрика:

У Києві відбувся військовий парад

парад1

Він, безперечно, став однією з найбільш визначальних подій цьогорічного святкування Дня Незалежності України. Велелюдна аудиторія киян та гостей столиці, що зійшлися вранці на Майдані Незалежності, побачила урочисте проходження парадних розрахунків підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії, інших силових структур. Центром Києва також пройшла військова техніка.

«Влада цим парадом звітує, куди йдуть гроші. Наша армія – дійсно народна. Це ви, шановні українці, платники податків купили чи відновили для армії танки, бойові машини піхоти, бронетранспортери, ці зенітно-ракетні комплекси і реактивні системи залпового вогню», – сказав, виступаючи перед присутніми, Президент Петро Порошенко. Він назвав також низку інших рис параду 24 серпня 2016 року. Для міжнародних партнерів, наприклад, це сигнал, що Україна здатна сама себе захищати. Водночас це сигнал і ворогу, який побачить готовність українців боротися за свою незалежність. Тут промовець дотепно процитував  один з віршів радянського поета Володимира Маяковського: «Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль»!

Глава держави привітав українську спільноту із святом Незалежності. При  цьому окремо звернувся з теплими словами до українських патріотів в анексованому Криму і на окупованому Донбасі.

парад3

парад2

About Author

news

  • Наталія Бірюкова

    Горджуся Україною та українцями!!!!!Тепер точно знаю – військовий парад був потрібен! Такий емоційний підйом та гордість за нас!!!!