Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

У Києві відбувся подячний молебень за автокефалію

Автор:

|

Жовтень 14, 2018

|

Рубрика:

У Києві відбувся подячний молебень за автокефалію

Софійська площа столиці України у неділю, 14  жовтня, уся була заповнена людьми. Тут відбулася «Молитва за Україну», яку провів Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Звертаючись до присутніх, він наголосив на тому, що у Москві зчинився переполох через рішення Вселенського Патріархату надати автокефалію Українській Церкві.

У числі промовців були також Президент України Петро Порошенко, Митрополит Київський та усієї України – предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви Макарій, Єпископ Української греко-католицької церкви Богдан Дзюрах.

Петро Порошенко заявив, що після отримання Томосу в Україні не буде державної церкви. Запевнив також, що не буде жодного тиску на прочан Української Православної Церкви Московського патріархату, а держава захистить права її священиків та прочан, які разом з іншими будуть створювати єдину Українську Помісну Церкву.

Нагадаємо, що 11 жовтня Синод Вселенського Патріархату підтвердив своє попереднє рішення надати автокефалію Церкві в Україні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply