Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

У Києві вбито свідка у справі «діамантових прокурорів»

Автор:

|

Березень 05, 2019

|

Рубрика:

У Києві вбито свідка у справі «діамантових прокурорів»

Екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе через сторінку у Facebook першим доніс до загалу звістку про вбивство свідка у справі “діамантових прокурорів”, власника ювелірного заводу Сергія Кисельова. Зокрема у повідомлені зазначено:

“Убитий Кисельов раніше розповідав, як з його заводу разом з діамантами, знайденими під час обшуку у заступника обл. прокурора Київської області Корнійця, так само зникло кілька млн USD і десяток кг золота. У свідченні називав прізвища тодішнього заступника генпрокурора і заступника міністра МВС. Також розповів, що в обмін на те, щоб забути за вкрадені під час обшуку готівку і золото, справу по ньому закриють. Тоді так і сталося… Поки Аваков і всі його дзвінкоголосі радники віщають, як ефективно працює МВС, і зайняті політичними розбірками, щоб якось утриматися після виборів, у Києві відстрілюють свідків”.

Як відомо, 5 липня 2015 року під час спецоперації СБУ і ГПУ були затримані заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Під час обшуків у них знайшли 500 тис. дол. готівкою, коштовності, цінні папери і незареєстровану вогнепальну зброю. У кабінеті Корнійця, серед іншого, знайшли 65 діамантів, саме тому його й назвали “діамантовим прокурором”. Печерський райсуд обрав запобіжний захід для Шапакіна і Корнійця у вигляді тримання під вартою з розміром застави 6 400 000 дол. для першого і 3 200 000 дол. – для другого. Обидва підозрювані внесли заставу і вийшли з СІЗО.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply