Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

У Києві стартували Ігри нескорених

Автор:

|

Квітень 22, 2017

|

Рубрика:

У Києві стартували Ігри нескорених

Ці Національні спортивні змагання триватимуть 22 та 23 квітня. На них буде відібрано членів збірної Team Ukraine, які восени представлять Україну в Торонто на Invictus Games. Так називаються міжнародні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку. Вони ініційовані принцом Гаррі на кшталт паралімпійських турнірів. Участь беруть поранені військовослужбовці і пов’язані з ними ветерани у кількох видах спорту, включаючи специфічні. «Invictus» з латинської перекладається як «непереможний», «незламний» або «нескорений». Перші Ігри нескорених відбулися в 2014 році в Олімпійському парку королеви Єлизавети в Лондоні, Великобританія.

Нині у національному відборі виступають 114 спортсменів у 6 дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання та стрільба з лука.

Завтра, у неділю, відбудеться фінал національного відбору Invictus Games та благодійний концерт за участю українських зірок.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply