Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У Києві пограбували народну артистку України

Автор:

|

Січень 28, 2017

|

Рубрика:

У Києві пограбували народну артистку України

Оперна співачка Наталія Шелепницька стала жертвою нападу прямо перед власним авто. Про цей інцидент інтернет-портали України написали 28 січня. За словами постраждалої, під час поїздки вона виявила, що в автомобілі пробите одне з коліс, через що співачка зупинилася на узбіччі та намагалася подзвонити чоловікові. У цей момент грабіжник атакував автомобіль. Він розбив скло та забрав сумку, де перебували документи та гроші. Далі сів у автомобіль, що стояв поряд, і втік з місця події.

Як зазначала потерпіла – обличчя грабіжника вона не побачила, той був одягнутий повністю у чорний одяг. Попри це, камери спостереження зафіксували автомобіль, куди сів невідомий. За останньою інформацією, правоохоронці вже місяць шукають цей транспортний засіб.

«Я розумію, що їх цікавлять гроші, а сумку з документами вони викинуть. Там: водійські права, техпаспорт, ключі від авто, ключі від квартири. Оперативники кажуть, що такі випадки дуже часто зараз трапляються з людьми», – сказала співачка.

Наталя Шелепницька – виконавець понад тисячі творів, серед яких як оперні партії, так і концертні арії. Окрім цього, співачка є Послом Миру, підтримує соціальні та благодійні проекти в Україні та за кордоном.

Світлини: STUDIO F, ТСН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply