Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

У Києві майже спокійно відбувся «Марш рівності»

Автор:

|

Червень 18, 2017

|

Рубрика:

У Києві майже спокійно відбувся «Марш рівності»

Одні ставляться до таких акцій агресивно. Інші закликають рівнятися на європейські цінності. Треті не розуміють, чому преса надає цій темі так багато уваги. Ми ж просто інформуємо читачів, що 18 червня у столиці України вже у четверте ЛГБТ-спільнота організувала свій парад. Участь у ньому взяли близько двох з половиною тисяч осіб. Були й ті, хто прийшов висловити свою підтримку ході. У їх числі сайт ВВС назвав посла Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

Громадський порядок під час параду забезпечували п’ять тисяч поліцейських. Особливих інцидентів не виникало. Правда, довелося змінити маршрут, щоб уникнути зіткнень – близько сотні молодиків намагалися утворити ланцюг на шляху, щоб перешкодити проходженню. У деяких з них були вилучені газові балончики, яйця і пляшечки зеленки. Проти проведення гей-парадів у Києві активно виступає низка організацій націоналістичного спрямування.

Загалом затримано 6 осіб, згодом їх відпустили, у двох поліцейських констатовано незначні травми. Через три години по завершенні заходу два його учасники зазнали нападу на Контрактовій площі. До них підбігли невідомі, одному порснули в обличчя газом, іншому завдали тілесних ушкоджень. Затримано зловмисника – киянина 1995 року народження.

З приводу проведеної ходи висловилася перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко. У мережі Facebook вона написала: «Київ і Україна склали іспит на відданість фундаментальним європейським цінностям – право бути вільним, рівним, бути собою. Це добре».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply