Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

У Києві горіла офісна будівля

Автор:

|

Жовтень 15, 2018

|

Рубрика:

У Києві горіла офісна будівля

Інцидент стався у понеділок, 15  жовтня, в обідню пору. Повідомлення про пожежу  надійшло до оперативно-координаційного центру столичного управління Державної служби України з надзвичайних ситуація (ДСНС) о 14:09. На вулиці Жилянській горіло виробниче приміщення київського електротехнічного заводу «Транссигнал».

В офіційному повідомленні сказано, що займання сталося на останньому поверсі 5-поверхової виробничої будівлі. Горіли будівельні матеріали на площі 60 квадратних метрів. До гасіння було залучено 7 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також близько 30 рятувальників. Відтак менш як за годину вдалося загасили масштабну пожежу.

Невдовзі стало відомо про ще одну обставину цієї події. Євген Червоненко, який був міністром транспорту після Помаранчевої революції, написав у мережі Facebook, що у постраждалому від вогню приміщенні розташовано новий телеканал народного депутата Євгена Мураєва. Зараз там відбувається ремонт. Згодом інформацію про те, що горіло безпосередньо у приміщенні каналу, дотично підтвердив і сам Євген Мураєв, виклавши на своїй facebook-сторінці кілька світлин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply