Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У країні джиґітів перемагає жінка

Автор:

|

Листопад 28, 2018

|

Рубрика:

У країні джиґітів перемагає жінка

По завершенні виборів Президента Грузії, другий тур яких відбувся у середу, 28  листопада, вже підбито підсумки кількох екзит-полів. За даними опитувань на виході з виборчих дільниць, проведених «Gallup», незалежний кандидат Саломе Зурабішвілі, яку підтримала правляча партія «Грузинська мрія», набрала 58% голосів. Її суперник Григол Вашадзе, що представляє опозиційний рух «Сила в єдності», отримує 42%. Екзит-пол, проведений телеканалом «Руставі-2», також віддав перемогу Саломе Зурабішвілі, але з результатом в 55%.

«Всі разом ми відреклися від минулого, від того, що завадило б прогресу Грузії. Наш вибір – мирна і вільна Грузія. Я хочу вести діалог з тими, хто не голосував за мене. Ми всі – громадяни однієї маленької країни, ми живемо в одній державі, ми повинні її об’єднати і заспокоїти», – заявила ймовірна переможниця  виборів, коментуючи їх перші підсумки.

А от колишній грузинський Президент Міхеіл Саакашвілі, який підтримує Григола Вашадзе, закликав громадян Грузії вийти на акції протесту з вимогою призначити позачергові парламентські вибори.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply