Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

У кого більше патронів на торговельній війні?

Автор:

|

Серпень 23, 2018

|

Рубрика:

У кого більше патронів на торговельній війні?

Сполучені Штати ввели у четвер, 23 серпня, нові мита щодо імпорту з Китаю. Загальна вартість товарів, на які це поширилося, становить $16 мільярдів. Нагадаємо, що на початку липня Вашингтон вже вдавався до такого кроку. Тоді це оцінювалося сумою у $50 мільярдів.

Китайська влада одразу виступила з осудом цих дій США, заявивши, що їй не залишається нічого іншого, як вдатися до симетричної відповіді і навіть пообіцяла подати скаргу до Світової Організації Торгівлі (СОТ).

Тим часом міністр торгівлі США Уілбур Росс переконаний, що Китай, безперечно, якось помститься, але у довгостроковій перспективі не зможе запроваджувати відповідні мита в тому ж темпі. В інтерв’ю американським ЗМІ американський чиновник заявив, що США мають у запасі «значно більше патронів», і це відомо китайській стороні.

Торговельний конфлікт двох країн триває не перший місяць. Білий дім звинувачує Китай в крадіжці інтелектуальної власності. Але паралельно з введенням нових мит у Вашингтоні вперше з червня проводяться формальні двосторонні переговори про торговельні відносини. Сьогодні вони повинні поновитися.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply