Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

У Карпатах вже лежить півметровий сніг

Автор:

|

Жовтень 04, 2018

|

Рубрика:

У Карпатах вже лежить півметровий сніг

Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост у четвер, 4 жовтня, повідомляє у мережі Facebook, що станом на обідню пору товщина снігового покрову на горі Піп Іван уже досягла 50 сантиметрів. Небо захмарене, видимість – до 50 метрів. Вище зони лісу дороги й стежки з приміщення посту вже майже не видно. Стовпчик термометра опустився нижче нуля. Правда, ненабагато – до -1°С. Вітер західний швидкістю 5 метрів за секунду.

Раніше повідомлялося, що перший в Україні сніг випав вранці 25 вересня саме на горі Піп Іван Чорногірський в Івано-Франківській області. Але те, що зараз він досяг півметрової товщини здається настільки неймовірним, що у це не всі повірили. Один з гостей сторінки навіть запідозрив, що світлина не сьогоднішня, а з іншого часу. Відповідь не забарилася: «Фото актуальне, зроблене безпосередньо перед написанням посту, інших не викладаємо».

Втім, надміру хвилюватися через такий ранній рясний снігопад у Карпатах не варто. Синоптики обіцяють українцям найтеплішу зиму за 30 років.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply