Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

У Капітолії пам’ятають про українські проблеми

Автор:

|

Березень 23, 2018

|

Рубрика:

У Капітолії пам’ятають про українські проблеми

Інтернет-видання «ВВС-Україна» у п’ятницю, 23 березня, з посиланням на facebook-сторінку посольства України у США, повідомляє, що Палата представників американського Конгресу схвалила закон про бюджетні асигнування на 2018 рік, у якому передбачено загальний обсяг допомоги Україні у розмірі $620,7 мільйонів.

Як вказано у документі, «на ініціативу з підтримки безпеки України» по лінії Пентагону за погодженням з Державним департаментом виділяється $200 млн, які буде використано на підготовку українських військових, закупівлю обладнання та «летальних озброєнь оборонного характеру», підтримку роботи розвідслужб країни і логістичне забезпечення.

Ще 420 млн. 700 тис. будуть переказані як фінансова допомога Києву по лінії американського зовнішньополітичного відомства, Агентства США з торгівлі та розвитку та інших профільних організацій.

Нагадаємо, що торік у грудні адміністрація президента США схвалила перші комерційні поставки летальної оборонної зброї українській армії. Зокрема, йшлося про снайперські гвинтівки моделі M107A1. Тоді ж з’явилася інформація, що Дональд Трамп має намір схвалити надання Україні й протитанкових ракетних комплексів «Javelin», що врешті й було здійснено.

Світлина: Капітолій США – місцеперебування американського Конгресу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply