Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У камеру Надії Савченко не влазить тренажер 

Автор:

|

Жовтень 23, 2018

|

Рубрика:

У камеру Надії Савченко не влазить тренажер 

Під час судового засідання у вівторок, 23  жовтня, народна депутатка, яку вже пів року утримують під вартою, заявила, що потребує двох операцій на коліні. Надія Савченко сказала, що це стара травма ще з армії і уточнила щодо операцій: «Одна на меніску, одна через порив хрестовидної зв’язки».

Колишня народна героїня стверджує, що запалення сталося через брак рухів у слідчому ізоляторі (СІЗО). За її словами лікарі не рекомендують оперуватись, перебуваючи в ув’язненні, бо реабілітаційний період триватиме від 6 до 9 місяців. Наразі порадили їй займатись на тренажерах. Але цей метод виявився нездійсненним. «Я не маю змоги поставити тренажери, які навіть в мою камеру не влізуть. Напевно, поки що я буду терпіти біль. Нічого, не в перший раз», – цитує «Українська правда» слова Надії Савченко.

Нагадаємо, що її затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв із неї недоторканність. Надію Савченко звинувачено у вчиненні дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посяганні на життя державного чи громадського діяча, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply