Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

У Інтерполу з’явився новий очільник

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

У Інтерполу з’явився новий очільник

1110___04-2

Ним став у четвер, 10 листопада, представник Китайської Народної Республіки (КНР) Мен Хунвей. Про це у своєму «Twitter» інформує служба Міжнародної організації кримінальної поліції: «Мен Хунвей, заступник міністра громадської безпеки Китаю, обраний президентом Інтерполу», Громадянин КНР змінив на цій посаді француженку Мірей Белестразі. Вона керувала з 2012 року. А віце-президентом став Олександр Прокопчук, який до цього був головою національного бюро Інтерполу в Росії. Зазначимо, це перший росіянин, що отримав таку посаду в організації.

Також Інтерпол повністю оновив виконавчий комітет та вищі представницькі посади. Це сталося на 85-ій сесії його Генеральної асамблеї. Додамо, перед тим учасники зустрічі вирішили відкласти рішення про членство в організації Палестинської автономії, Косова та Соломонових островів, повідомляє ВВС.

Генеральна асамблея – найвищий адміністративний орган Інтерполу. Збирається раз на рік. Президент є головою асамблеї. Зазначимо, в Інтерпол входить 190 країн. Організація допомагає поліції розшукувати людей чи певний об’єкт. За розміром це друга міжурядова організація у світі. Більшою є лише ООН.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply