Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

У Г’юстоні може вибухнути хімічний завод

Автор:

|

Серпень 31, 2017

|

Рубрика:

У Г’юстоні може вибухнути хімічний завод

І все через повінь, викликану буревієм «Харві». Тривожну звістку повідомив у четвер, 31 серпня, сайт ВВС. На заводі компанії Arkema в Кросбі вийшла з ладу система охолодження хімічних речовин. Отож, у найближчі дні є загроза виникнення пожежі або вибуху. Підприємство припинило працювати ще минулого тижня, тобто – до початку стихійного лиха. Однак через рясні опади його територію затопило і електропостачання виявилося перерваним. Затоплено й резервні генератори.

Завод займається виробництвом органічних пероксидів. Хімікати, які там зберігаються, становлять небезпеку при високих температурах. «Тепер речовини можуть вибухнути і викликати потужну пожежу. Високий рівень води на території, а також відсутність електрики не залишають нам жодної можливості цьому запобігти». – заявив очільник компанії Річард Роуер. Про всяк випадок мешканців округи Харріс у радіусі півтори милі (2,4 км) навколо заводу вже евакуйовано.

Хоча Національна метеорологічна служба США і знизила статус буревію «Харві», оптимізму це не додає. Бо синоптики й надалі прогнозують для цих місцевостей сильні дощі.

Світлина AFP: головна дорога, що веде до заводу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply