Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

У Грузії почалися морські навчання НАТО

Автор:

|

Травень 15, 2018

|

Рубрика:

У Грузії почалися морські навчання НАТО

«Радіо Свобода» у вівторок, 15 травня, повідомляє, що в акваторії грузинського чорноморського порту Поті стартували військово-морські навчання за участю чотирьох кораблів країн-членів Північноатлантичного альянсу. Це есмінець HMS Duncan (Великобританія), фрегати TCG Gemlik (Туреччина), BGS Drazki (Болгарія) і RS Regele Ferdinand (Румунія).

З грузинської сторони беруть участь лише судна берегової охорони Міністерства внутрішніх справ (МВС). У серпні 2008 року російські війська, увірвавшись у Поті, знищили практично всі кораблі Військово-морських сил (ВМС) Грузії. Лише кілька з них вдалося евакуювати у Батумі, куди російське угруповання не наважилася увійти через позицію сусідньої Туреччини.

За словами командувача корабельною групою НАТО Майкла Атлі, метою спільних навчань в територіальних водах Грузії є підвищення рівня взаємодій і взаємосумісності військових структур Грузії і держав членів Північноатлантичного альянсу. Кораблі військово-морської групи НАТО залишаться в порту Поті до 18 травня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply