Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

У Грузії буде новий прем’єр-міністр

Автор:

|

Червень 14, 2018

|

Рубрика:

У Грузії буде новий прем’єр-міністр

Правляча партія «Грузинська мрія» у четвер, 14 червня назвала кандидатом на посаду очільника уряду міністра фінансів Мамуку Бахтадзе. Ця посада стала вакантною попереднього дня, коли прем’єр-міністр Георгій Квірікашвілі оголосив про свою відставку. Вона відбулася на тлі потужних антиурядових протестів, що вирують у Тбілісі.

Після свого висунення 36-річний Мамука Бахтадзе заявив, що його головними пріоритетами стануть інвестиції в освіту, євроінтеграція, побудова інноваційної економіки і мирне врегулювання конфліктів. «Ми створимо єдину, сильну, європейську Грузію», наголосив кандидат у прем’єри.

Тепер, згідно з Конституцією, президент Грузії подасть кандидатуру Мамуки Бахтадзе для затвердження в парламент. У позитивному голосуванні можна не сумніватися, адже партія «Грузинська мрія» контролює понад три чверті всіх мандатів. Тому те, що опозиція оголосила про відмову голосувати за новий склад уряду, можна вважати лише політичним жестом. Мамука Бахтадзе до призначення у 2017 році на посаду міністра фінансів, чотири роки очолював Грузинську залізницю.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply