У ФРН зростає число розслідувань про тероризм
У вівторок, 3 квітня, агенція DPA повідомляє, що Федеральна прокуратура Німеччини тільки за перший квартал 2018 року порушила близько 400 розслідувань у справах про тероризм. При цьому зафіксовано різке зростання числа справ щодо ісламського тероризму.
А за увесь минулий рік було порушено 1210 нових розслідувань. І 1031 з них стосувалося ісламістського тероризму. Різке збільшення очевидне. Адже у 2016 році у Німеччині було започатковано набагато менше розслідувань про тероризм – лише 200.
Зафіксовано також різке зростання числа розслідувань у справах, де фігурують представники забороненого у ФРН угруповання «Курдська робітнича партія (КРП)». До кінця лютого 2018 року порушено вже близько 50 таких виробництв, а за увесь 2017 рік їх було понад 130.
Світлина DPA.
Чотири сценарії завершення війни в Україні
Надіюсь все закінчиться добреНовий український уряд Володимира Гройсмана: ті, кого не жаль
СРОЧНЫЙ КРЕДИТ ДОСТУПЕН СЕЙЧАС СЕГОДНЯ Я ПОЛУЧИЛ ЖЕЛАЕМУЮ СУММУ КРЕДИЯк саме Канада допомагає Україні-6
якщо вам потрібні гроші, щоб втекти з України або щоб убезпечитися, буУкраїна знову запустила свій супутник на орбіту
Я живу в Кансо, Нова Шотландія, Канада. Будівництво запропонованого ко