Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

У ФРН судять потенційного російського бойовика

Автор:

|

Лютий 27, 2019

|

Рубрика:

У ФРН судять потенційного російського бойовика

Земельний суд у Мюнхені в середу, 27 лютого, почав процес щодо вихідця з Росії, якого ЗМІ наразі називають Сергій К., вказуючи, що йому 48 років. А ще він, імовірно, є племінником генерального директора агенції «Росія сьогодні» Дмитра Кисельова – одного з найбільш завзятих кремлівських пропагандистів.

Підсудного підозрюють у плануванні участі в збройному конфлікті на території України, суверенітет якої чоловік заперечує. За версією сторони обвинувачення, він проходив підготовку в навчальному таборі «Імперський легіон» у Санкт-Петербурзі в серпні 2014 року, зокрема, навчався стріляти з гвинтівок і пістолетів. Зараз Сергія К. звинувачують у підготовці злочину, який загрожує державній безпеці. Подібне злочинне діяння є караним для громадян Німеччини навіть у тому випадку, якщо скоєне за кордоном.

Як відомо, у 2014 році Росія анексувала український півострів Крим і, всупереч міжнародному праву, вважає його своєю територією. Навесні того ж року в українському Донбасі за підтримки Москви були проголошені псевдодержавні утворення й розпочалася війна. За даними Організації Об’єднаних Націй, за роки конфлікту в регіоні загинули близько 13 тисяч осіб.

Світлина: підсудний Сергій К. (на передньому плані).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply