Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

У Франції започатковують антифейковий проект

Автор:

|

Лютий 06, 2017

|

Рубрика:

У Франції започатковують антифейковий проект

Очолять боротьбу проти неправдивої інформації 8 французьких ЗМІ разом із соціальною мережею «Facebook». Таким чином в країні хочуть убезпечити від впливу «дези» проведення майбутніх президентських виборів, перший тур яких відбудеться вже у квітні цього року. Перевіряти інформацію будуть «Le Monde», «Agence FrancePresse», «BFM-TV», «FranceInfo», «France Médias Monde», «L’Express», «Libération» і «20 Minutes». Про це повідомляє 6 лютого «Радіо Свобода» з посиланням на «Le Monde».

Як задумано в проекті, користувачі «Facebook» зможуть позначати будь-яку новину, яка, на їх думку, є недостовірною. Після цього «підозрілу» інформацію відправлятимуть на спеціальну платформу для перевірки. Якщо хоча б два видання з восьми підтвердять неправдивість новини – надалі над публікацією у «Facebook» «висітиме» значок «Оскаржено незалежними фактчекерами». Додамо, фактчекери – люди, що перевіряють інформацію на її правдивість.

Зазначимо, схожу систему перевірки нещодавно ввів і «Google». Усю неоднозначну інформацію відтепер перевірятимуть на сайті «CroosCheck». А ще в грудні 2016 року голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер закликав «Facebook» та «Google» активніше боротися із дезінформацією.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply