Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

У Франції відклали підвищення цін на пальне

Автор:

|

Грудень 04, 2018

|

Рубрика:

У Франції відклали підвищення цін на пальне

Прем’єр-міністр країни Едуар Філіпп у вівторок, 4 грудня, оголосив про це у телевізійному зверненні. Таким чином тривалі масові протести руху «жовтих жилетів» принесли частковий успіх. Його не можна назвати повним, бо наразі підвищення зборів на бензин і дизельне пальне не скасували, а відклали на 6 місяців.

За словами очільника уряду, до кінця зимового сезону також не будуть підвищуватися тарифи на газ і електроенергію. Жодні податки не виправдовують те, що під загрозою опинилася єдність нації, наголосив Едуар Філіпп, додавши, що держава є гарантом миру і громадського порядку.

Крім того, французький прем’єр зазначив, що необхідно ще раз обміркувати темпи переходу країни на більш екологічні джерела енергії. Одночасно він закликав учасників протестних акцій відмовитися від насильства. Податки на пальне планувалося підвищити за програмою екологічних реформ з 1 січня 2019 року. А з середини листопада у Франції не вщухають масові протести проти такого підвищення цін. У минулі вихідні під час протестів «жовтих жилетів» в Парижі отримала серйозні пошкодження Тріумфальна арка. Зафіксовано випадки мародерства, підпалу автомобілів і розбивання вітрин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply