Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

У Європі заборонять низку одноразових виробів

Автор:

|

Травень 28, 2018

|

Рубрика:

У Європі заборонять низку одноразових виробів

Відповідні пропозиції Єврокомісії оприлюднено у понеділок, 28 травня. Заборона торкнеться виготовлених з пластику одноразового посуду, у тому числі ложок, ножів, виделок, трубочок-соломинок для напоїв, ватних паличок і пластикових кріплень для повітряних кульок. Їх замінять на більш екологічно чисті альтернативи. Використання одноразових пластикових пакетів і упакування, які пропонують супермаркети, також планується суттєво обмежити.

На думку Єврокомісії, запропоновані заходи позитивно позначаться на стані навколишнього середовища. Зокрема, очікується зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу на 3.4 млн тонн. Крім того, пропозиції дозволять уникнути шкоди навколишньому середовищу. Надалі пропозиції Єврокомісії повинні бути винесені на узгодження членів ЄС і Європарламенту. На їх схвалення і прийняття може знадобитися кілька років.

Напередодні видання Funke Mediengruppe навело слова єврокомісара з питань бюджету Гюнтера Еттінгера, який запропонував стягувати певну суму з влади країн ЄС у загальний європейський бюджет за кожен кілограм пластикового сміття, непридатного до переробки чи повторного використання

Світлина: на вироби з пластику припадає понад 80 відсотків сміття у світовому океані.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply