Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

У Європарламенті говорили про Україну

Автор:

|

Грудень 13, 2018

|

Рубрика:

У Європарламенті говорили про Україну

«Польське радіо» розповідає у четвер, 13  грудня, про ухвалену Європейським парламентом доповідь щодо виконання Угоди про асоціацію Євросоюзу з Україною. При цьому наголошено, що документ містить доповнення польської євродепутатки Анни Фотиґи із засудженням будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Оцінку реалізації Угоди європарламентарі взялися виставляти, коли минуло чотири роки після її підписання. Й загалом вона позитивна. Як сказано у резолюції, Угоду виконують, незважаючи на недоліки, якими українська влада все ще повинна зайнятися.

Втім, євродепутати зазначили, що українські реформи супроводжувалися різким підвищенням цін, скороченням соціальних виплат та погіршенням доступу до соціальної опіки. Наголошено, що для України пріоритетом має стати боротьба з корупцією та проблемами, пов’язаними з владою олігархів, а також продовження децентралізаційних перетворень.

Європарламент також різко засудив нещодавню агресію Росії проти України у Керченській протоці та закликав Москву негайно повернути всі українські кораблі й звільнити моряків.

Що ж стосується доповнення Анни Фотиґи, то у ньому, зокрема, сказано: «Європарламент засуджує будівництво газогону «Північний потік-2», оскільки це політичний проект, що загрожує безпеці Європи та зусиллям в інтересах диверсифікації постачань енергії, і у зв’язку з цим закликає скасувати цей проект».

Світлина: приміщення Європарламенту у Страсбурзі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply