Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

У Єрусалимі вже є ознаки появи амбасади США

Автор:

|

Травень 07, 2018

|

Рубрика:

У Єрусалимі вже є ознаки появи амбасади США

Агенція Reuters повідомляє, що у понеділок, 7 травня, у місті з’явилися принаймні три дорожніх вказівники «Посольство США». Напис зроблено трьома мовами – англійською, івритом і арабською. Таблички встановили неподалік будівлі американського консульства, яке буде перейменоване в посольство США, коли дипломатична місія 14 травня офіційно переїде сюди з Тель-Авіва. Отож, відповідні служби випередили події на цілий тиждень.

Рішення президента Сполучених Штатів Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю і перемістити туди посольство викликало незадоволення усього світу, в тому числі й заперечення ключових союзників США в Європі. Як твердить багато експертів, такий крок завдав шкоди справі налагодження миру між Ізраїлем і палестинцями. Є навіть побоювання, що це може призвести до відновлення насильства. Спершу перенесення посольства було заплановано на 2019 рік. Але Ізраїль прискорив цей процес, знявши наявні бюрократичні бар’єри.

Приміщення нинішнього консульства США буде посольством лише тимчасово. Згодом  в іншому місці Єрусалима збудують нову споруду.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply