Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

У Дніпрі звільнено високопосадовців поліції

Автор:

|

Травень 10, 2017

|

Рубрика:

У Дніпрі звільнено високопосадовців поліції

Цій новині у середу, 10 квітня, знайшлося місце навіть у найбільш поважних закордонних засобах масової інформації. Отож, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив начальників обласної та міської поліції міста Дніпра (колишній Дніпропетровськ). Таке рішення прийнято після попереднього розгляду сутичок, що сталися тут під час заходів з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні ж Арсен Аваков також написав на своїй сторінці у мережі Facebook, що доручив розслідувати дії поліцейських під час учорашньої бійки.

9 травня в Дніпрі стався конфлікт між учасниками акції з назвою «Марш Перемоги» і ветеранами Антитерористичної операції (АТО). У сутичці працівники поліції застосували силу проти проукраїнських активістів. Як твердять засоби масової інформації, постраждало близько 20 осіб, у тому числі кілька поліцейських, затримано 15 осіб.

Приводом для бійки стала радянська символіка, яку використовували учасники «Маршу Перемоги». Це саме спричинило 9 травня сутички ще у кількох містах. Водночас в українському відділенні міжнародної правозахисної організації Amnesty International засудили затримання мирних демонстрантів і заборону на демонстрацію символіки часів СРСР, що прийнята в Україні у межах декомунізації.

Світлина «Радіо Свобода»: епізод подій 9 травня у Дніпрі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply