Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

У діях Арсенія Яценюка присутні ознаки корупції

Автор:

|

Січень 12, 2018

|

Рубрика:

У діях Арсенія Яценюка присутні ознаки корупції

Правда, це не офіційні підозри, а лише припущення експертів. Однак, на їхню думку, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) мало б зацікавитися обставинами продажу колишнім прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком та дружиною чинного міністра внутрішніх справ Інною Аваковою своїх часток телеканалу «Еспресо». Про це у п’ятницю, 12 січня, пише інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на «KyivPost».

Отож, експерти вказують на те, що продаж здійснено за ціною, що майже у 10 разів перевищує суму, заплачену при купівлі. Наприклад, очільник проекту «Наші гроші» Олексій Шалайський заявив: «Коли ви купуєте будь-яку частку на одну гривню і робите з них дев’ять, це називають корупцією скрізь у світі». А юристка Центру протидії корупції Олена Щербань вбачає в угоді ознаки відмивання грошей.

Раніше народний депутат Сергій Лещенко пояснив підозри такими фактами: у червні 2017 року Арсеній Яценюк купив свою частку за 3,8 мільйона гривень ($ 145 тисяч), а через півроку продав її сину олігарха та нардепа Костянтина Жеваго приблизно за $ 1,5 мільйона. Якщо це справді так, то отримано майже 1000 відсотків прибутку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply