Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У чому звинувачували Романа Сущенка?

Автор:

|

Червень 05, 2018

|

Рубрика:

У чому звинувачували Романа Сущенка?

Російська щоденна газета «Коммерсантъ» у вівторок, 5 червня, здійснила спробу пролити світло на справу незаконно затриманого позаторік у Москві українського журналіста. Адже дотепер слідство обмежувалося вкрай загальним поняттям «шпигунство». То за що ж пролунав учора настільки жорстокий вирок – 12 років колонії суворого режиму?

Отож, за даними видання, Федеральна служба безпеки Росії (ФСБ) вважає, що Роман Сущенко, прибувши у вересні 2016 року літаком з Парижа у Москву до двоюрідного брата, використовував відпустку не тільки для зустрічей з родичами, але і для збору інформації. Російські спецслужби заявляють, що випускник Київського військово-інженерного танкового училища та Інституту журналістики при Національному університеті імені Тараса Шевченка, насправді має звання полковника та під прикриттям журналістики, працював на українську розвідку. За версією слідства, він збирав деталі про структуру Росгвардії, а також намагався у колишніх російських військових з’ясувати, чи можливий новий наступ військ так званої «ДНР» на Маріуполь.

Версія настільки абсурдна, що її важко коментувати. Розвідник під прикриттям працює власним кореспондентом агенції «Укрінформ» у Парижі й водночас заочно шпигує у Росії! Або ще один парадокс. Романа Сущенка затримують в аеропорту одразу після прильоту. Тоді коли ж він встиг збирати інформацію про структуру Росгвардії та вивідувати щось у колишніх російських військових?

Світлина: банер на приміщенні агенції «Укрінформ» у Києві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply