Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

У чому різниця між АТО і ООС?

Автор:

|

Травень 02, 2018

|

Рубрика:

У чому різниця між АТО і ООС?

Командувач Операцією об’єднаних сил (ООС) генерал-лейтенант Сергій Наєв у середу, 2 травня, виступив на брифінгу у Краматорську. Він не очікує якогось загострення бойових дій на Донбасі у зв’язку з початком операції, але обіцяє, що наші військовики не терпітимуть безкарно обстріли бойовиків.

У розповіді генерала ЗМІ основну увагу звертають на дану ним характеристику відмінності ООС від колишньої АТО (Антитерористичної операції). Сергій Наєв наголосив, що на Донбасі розпочалася саме військова операція. Адже доводиться мати справу не тільки з так званими «ДНР» і «ЛНР». Йдеться де-факто про окупацію частини території України російськими військами.  Командувач прямо заявив, що перший і другий армійські корпуси самопроголошених республік є класичними російськими підрозділами, сформованими за штатами і статутами Збройних сил Росії, вони знаходяться під контролем командування російського Південного військового округу.

«Обидва корпуси входять до складу 8-ої армії, звідти ж отримують озброєння, боєприпаси, паливно-мастильні матеріали, грошове утримання і продовольство. Всі посади – від командира роти і вище – у цих формуваннях укомплектовані російськими офіцерами», – пояснив Сергій Наєв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply