Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У «Челсі» знайшли ліки від антисемітизму

Автор:

|

Жовтень 11, 2018

|

Рубрика:

У «Челсі» знайшли ліки від антисемітизму

Про це у четвер, 11  жовтня, розповідає інтернет-видання ВВС. Керівництво відомого англійського клубу оголосило про намір запровадити новий метод боротьби з проявами антисемітизму у середовищі футбольних фанатів. Замість закривати перед винними вхід на стадіон, запропоновано відправляти їх на екскурсію в «Освенцим».

У клубі вважають, що освітній тур в музей, створений на місці найбільшого нацистського концтабору в Польщі, дасть кращий результат, ніж заборона відвідування матчів. Президент «Челсі» Брюс Бак вважає, що, якщо забороняти порушникам відвідування стадіону, це не змінить їх поведінки. Відтак, він наголосив: «Наша стратегія дасть їм шанс зрозуміти, що вони зробили, і почати поводити себе краще».

Втім, усе демократично. У межах запропонованої клубом схеми «Скажи ні антисемітизму», поміченим у проявах антисемітизму фанатам, запропонують вибір – втратити право відвідувати матчі або пройти курс «перевиховання».

Антисемітизм поміж своїх уболівальників у цьому клубі визнали проблемою після минулорічного матчу з «Тотенхемом». Тоді у соціальних мережах з’явилися відеоролики, на яких десятки фанатів «Челсі» виспівували пісні антисемітського змісту з посиланнями на клуб супротивників, за який традиційно вболіває багато євреїв.

Світлина: музей у колишньому концтаборі «Освенцим».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply