Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

У Брюсселі радилися друзі України

Автор:

|

Березень 19, 2018

|

Рубрика:

У Брюсселі радилися друзі України

У фактичній столиці Європейського Союзу (ЄС) у понеділок, 19 березня, відбулася зустріч неформальної «Групи друзів України».  Міністр закордонних справ Павло Клімкін у мережі Twitter написав: «Європейський день у Брюсселі почався з України – зустріч Групи друзів України в ЄС. Дискутували щодо багатьох питань: від солідарності та додаткових санкцій – до протидії Північному потоку-2. Суперово відчувати, що ми є частиною цієї європейської родини».

Очільник зовнішньополітичного відомства також повідомив про свою зустріч із британським колегою Борисом Джонсоном. Павло Клімкін у розмові з ним повторив озвучену раніше Україною пропозицію прийняти британських дипломатів та працівників Британської Ради, яких висилають з Росії.

Нагадаємо, що 17 березня Росія оголосила, що висилає 23 британських дипломатів, скасовує відкриття генконсульства Великобританії у Санкт-Петербурзі та припиняє діяльності Британської Ради. Саме тоді Павло Клімкін заявив про готовність офіційного Києва прийняти в Україні усіх цих працівників, які втратили роботу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply