Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

У Білорусі зник син українського офіцера

Автор:

|

Серпень 28, 2017

|

Рубрика:

У Білорусі зник син українського офіцера

З цього приводу, як повідомляє 28 серпня інтернет-видання «Українська правда», посольство України у Мінську подало до Міністерства закордонних справ Білорусі ноту. Йдеться про те, щоб з’ясувати, куди подівся 19 річний громадянин України Павло Гриб.

З розповіді батька юнака, той 24 серпня поїхав до білоруського міста Гомеля. Там він планував зустрітися з російською дівчиною, якої перед тим ще не бачив. Вони познайомилися у соціальних мережах, якийсь час спілкувалися через Інтернет і нарешті домовилися про побачення на, так би мовити, нейтральній території.

Павло повинен був повернутися у той сам день. Але не повернувся і на зв’язок не виходив. Стривожений батько поїхав до Гомеля. І там дізнався, що його син знаходиться у розшуку з ініціативи Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії за незбагненним звинуваченням у тероризмі.

Колишній прикордонник Ігор Гриб зараз займається створенням капеланської служби у силових органах. Він переконаний, що спецслужби Росії виманили його сина Павла до Гомеля під виглядом зустрічі з дівчиною і там затримали.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply