Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

У бій підуть тільки контрактники і добровольці

Автор:

|

Листопад 02, 2016

|

Рубрика:

У бій підуть тільки контрактники і добровольці

1102___05-2

Президент Петро Порошенко 2 листопада прийняв доповідь Міністра оборони України Степана Полторака та Начальника Генерального штабу Збройних Сил України Віктора Муженка про повне звільнення в запас військовослужбовців шостої хвилі демобілізації. Цей процес уже цілковито завершено. Незначні винятки становлять ті, кого не можна звільнити з об’єктивних причин – вони перебувають на лікуванні або щодо них проводять службове розслідування. Однак у будь-якому випадку ці особи вже знаходяться поза зоною бойових дій. Тому Петро Порошенко з повним на те правом зміг заявити: «Як Президент і Верховний Головнокомандувач, можу доповісти українському народові, що відсьогодні жодного мобілізованого на фронті, в зоні АТО немає. І Збройні Сили України повністю мають бути забезпечені добровольцями, воїнами-контрактниками, добре підготовленими, вмотивованими, навченими і забезпеченими».

Глава держави наголосив, що в Україні вдосконалено систему укладання контрактів, роботи військкоматів та навчальних центрів. Проводяться результативні тренування, в тому числі із залученням іноземних фахівців з держав-партнерів.

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко повідомив, що загальна чисельність контрактників, прийнятих на службу впродовж 2014-2016 років, становть 90 тис. військовослужбовців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply