Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

У Азербайджані загинули два правоохоронці

Автор:

|

Липень 10, 2018

|

Рубрика:

У Азербайджані загинули два правоохоронці

Трагедія сталася у вівторок, 10 липня, під час заворушень у місті Гянджа. Тут відбулася несанкціонована акція, учасники якої виступили на підтримку громадянина Росії Юніса Сафарова, затриманого за підозрою в замаху на міського голову.

Число протестувальників оцінено у дві сотні осіб. Однак поводили вони себе дуже жорстко. Правоохоронцям знадобилося понад пів години, щоб взяти ситуацію під контроль. 40 осіб затримано. Але при цьому загинули два працівники поліції.

Юніс Сафаров 3 липня відкрив вогонь перед будівлею міської адміністрації, поранивши мера міста та його охоронця. Ці дії кваліфіковано як теракт. За твердженням поліції, нападник пройшов бойову підготовку у лавах збройних формувань на території Сирії. Слідство вважає, що Юніс Сафаров мав намір убити кількох державних чиновників, з метою створення в республіці атмосфери хаосу і страху, необхідних для насильницького повалення чинної влади і створення в Азербайджані ісламської держави, керованої за законами шаріату. Щодо цього громадянина Росії порушено кримінальну справу відразу за кількома статтями Кримінального кодексу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply