Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

У Австрії вже говорять про вихід з ЄС

Автор:

|

Листопад 24, 2016

|

Рубрика:

У Австрії вже говорять про вихід з ЄС

Принаймні, таку думку висловив кандидат у президенти Норбет Хофер, що представляє ультраправу «Партію свободи». Він вважає членство в Євросоюзі вигідним для своєї держави, однак хоче певного «удосконалення» ЄС. «Якщо відповіддю на «BREXIT» буде посилення централізації в Європейському союзі, коли національні парламенти втрачають свою владу і коли ЄС починає управлятися як держава, ми би хотіли провести в Австрії референдум, оскільки подібні кроки означають конституційні зміни», – цитує 24 листопада Норбета Хофера сайт «ВВС». Зазначимо, лідер австрійських ультраправих і під час «BREXITу» заявляв про можливий вихід Австрії з Євросоюзу. Та згодом дещо змінив позицію: вважав цей крок потрібним лише при вступі у ЄС Туреччини та укладенні ймовірних договорів про централізацію.

Нагадаємо, повторний другий тур виборів в Австрії відбудеться 4 грудня. До цього Конституційний суд держави анулював результати попереднього волевиявлення громадян через порушення з обробкою голосів, відправлених поштою. Саме цього й домагалася «Партія свободи». Додамо, Норбет Хофер може бути першим президентом в ЄС, що дотримується «різких» правих поглядів. Хоч шанси у його опонента Ван дер Беллена аж ніяк не гірші.

Посада президента в Австрії є чисто формальною. Однак політик вважає свою можливу перемогу важливою, адже це забезпечить плацдарм для майбутніх парламентських виборів у 2018 році.

Світлини: AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply