Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

У Авдіївці щораз більше зруйнованих будинків

Автор:

|

Серпень 30, 2016

|

Рубрика:

У Авдіївці щораз більше зруйнованих будинків

01_0830-2

Зведення прес-центру штабу АТО станом 30 серпня розпочинається з тривожного повідомлення – контрольовані російською владою бандформування знову відчутно збільшили інтенсивність обстрілів. Минулої доби окупанти відкривали вогонь 91 раз. Особливо гаряче було на Донецькому напрямку. Тут зафіксовано одинадцять ворожих артилерійських ударів. Вони були спрямовані на сім населених пунктів, куди загалом випущено більше сорока снарядів калібру 152 міліметри та понад двісті 122-міліметрових. На значній ділянці лінії фронту терористи використовували міномети різних калібрів, гранатомети та великокаліберні кулемети. Найбільше мін випущено по Кіровому, Троїцькому та околицях Авдіївки. При цьому постійно страждають мирні оселі. В Авдіївці стає щораз більше пошкоджених і зруйнованих будинків.

Про зростання напруженості свідчить і те, що бойовики повертається до злочинної практики використання ракетних систем залпового вогню. Такого удару зазнала, зокрема, Красногорівка, що на Маріупольському напрямку.

Вкотре на різних ділянках фронту зафіксовано обстріли з бойових машин піхоти і танків. По той бік лінії розмежування продовжують залишатися на бойових позиціях снайпери.

На світлинах: вгорі – український боєць демонструє розірваний після обстрілу провід лінії електропередачі; внизу – ворожий снаряд зробив цей будинок непридатним для життя.

01_0830-1

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply