Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Тисячі людей вийшли на протест у Сеулі

Автор:

|

Листопад 05, 2016

|

Рубрика:

Тисячі людей вийшли на протест у Сеулі

1105___04-2

Вони вимагають відставки президента Південної Кореї Пак Кин Хє. За даними поліції, на вулиці вийшло до 40 тисяч осіб. Навіть коли настав вечір суботи, 5 листопада, демонстранти не розходилися. Вони обурені тим, що близька подруга корейського лідера втручалася у державні справи. Скандал вибухнув після того, як наприкінці жовтня журналісти одного з кабельних каналів знайшли на смітті планшет. А там – дві сотні таємних документів, у тому числі чернетки промов Пак Кин Хє.

З’ясувалося, що тексти правила подруга президента Чхве Сун Сіль, яку опозиція називає «ворожкою». Слідчі підозрюють її у втручанні в державні справи і використанні свого становища задля отримання фінансової вигоди. Є версія, що вона змушувала підприємців жертвувати мільйони доларів підконтрольним їй фондам, допомагала при виборі помічників президента. Чхве Сун Сіль вже заарештована, їй висунуто звинувачення в шахрайстві і зловживанні владою.

Минулої суботи в Сеулі також відбулася багатотисячна акція протесту. Після неї Пак Кин Хє публічно вибачилася і здійснила радикальні перестановки в керівництві країни. Як бачимо, не допомогло. Через тиждень у столиці люди вийшли на нову велику маніфестацію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply