Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Тиск з Вашингтону на Росією буде зростати

Автор:

|

Січень 12, 2017

|

Рубрика:

Тиск з Вашингтону на Росією буде зростати

0112___02--1

Такий висновок можна зробити після виступу 12 січня на телеканалі «112 Україна» Надзвичайного і повноважного посла України у США Валерія Чалого. Він навіть наголосив, що «розмова з Росією відбуватиметься з потужної позиції сили».

За його словами, у Вашингтоні існує консолідована позиція щодо санкцій, введених у зв’язку з невиконанням Росією мінських домовленостей. Так, зараз чуються заяви від осіб, висунутих на посади у новій адміністрації, що можна використовувати й інші інструменти, які не були застосовані повною мірою. Але ще невідомо, як це виглядатиме на практиці.

Валерій Чалий упевнений, що законопроект щодо нового пакету антиросійських санкцій має досить сильну підтримку. У тому числі й потужних політичних фігур з Демократичної та Республіканської партій. Окрім того є інформація, що у Конгресі йде робота з метою збільшити число сенаторів, які підтримають новий, ще більш жорсткий законопроект. У ньому передбачено ширше застосування санкцій, вони додадуться в енергетичній та економічній сферах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply