Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Тимошенко анонсувала швидке повернення Савченко в Україну

Автор:

|

Березень 26, 2016

|

Рубрика:

Тимошенко анонсувала швидке повернення Савченко в Україну

Надія Савченко

Надія Савченко скоро повернеться в Україну. Таку думку озвучила Юлія Тимошенко. За словами екс-прем’єра, між країнами Заходу і Росією досягнута домовленість про повернення Савченко в Україну. Особливу роль у цих перемовинах зіграли уряди США та Німеччини.

Як повідомила лідер партії «Батьківщина», є інформація про швидке повернення Савченко на Батьківщину. Росіяни повернуть її або по обміну, або за міжнародним правом, згідно з яким засуджених іноземців можуть висилати додому для відбуття терміну покарання.

«Канцлер Німеччини і президент США переконали Володимира Путіна повернути Надію Савченко», – повідомила Тимошенко.

Раніше припущення про швидке повернення Савченко зробив один з її адвокатів. За словами Іллі Новікова, голова Держдепу США і президент РФ навіть обговорили дату, коли це питання буде вирішено. Саму дату адвокат не назвав, але припустив, що мова йде про два тижні. Зараз вирішується питання, як саме відбудеться передача Савченко Україні.

Адвокат також зазначив, що стан здоров’я українки значно погіршився. Він підкреслив, що російським медикам суворо наказали не допустити летального результату, але в плані стану здоров’я ніяких вказівок не надходило, тому про цю сторону вони зовсім не дбають.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply