Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Тихий вечір на лінії фронту

Автор:

|

Лютий 09, 2018

|

Рубрика:

Тихий вечір на лінії фронту

У п’ятницю, 9 лютого, прес-центр штабу АТО оприлюднив інформацію, отриману безпосередньо із зони бойових дій. Як твердять морські піхотинці, у ворожих лавах нещодавно здійснено ротацію. Отож зараз супротивник намагається виявити слабкі місця у нашій обороні. Але оскільки ця тактика не нова, ситуація перебуває під повним контролем Збройних Сил України.

Загалом минулої доби російсько-терористичні війська 4 рази відкривали вогонь по українських позиціях. Можна сказати, що лише чотири, бо це помітно менше, ніж у попередні дні. А приблизно з пів на шосту вечора обстріли припинилися взагалі.

Тим часом вдень контрольовані кремлівською владою бандформування продовжували застосовувати міномети, зухвало порушуючи Мінські угоди. Такі випадки зафіксовано на Донецькому напрямку. Як наслідок, один наш військовослужбовець отримав бойове травмування.

Триває ремонт пошкоджених окупантами об’єктів інфраструктури. Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) 9 лютого повідомляє, що на Донеччині відновлено водопостачання Майорська та селища шахти «6/7». Зроблено це фахівцями комунального підприємства «Вода Донбасу» за сприяння Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply